organisatie
Team

Noordje kantoortje team

Saskia Noordhuis - Directeur en founder I saskia@noordje.nl
Ramona de Wit - Administratie I ramona@noordje.nl
Tess Bonouvrie (freelance) - Projectleiding I tess@noordje.nl
Nynke Deinema (freelance) - Educatie I nynkedeinema@noordje.nl
Jannemiek Wijdeven - Coördinator Schrijflab I jannemiek@noordje.nl 
Peter Noordhuis (vrijwilliger) - Algemene zaken I peter@noordje.nl
Cor Visser (vrijwilliger) - Bedrijfssponsoring I cor@noordje.nl

Schermafbeelding 2020-04-16 om 12.02.14.png

Vrijwilligers

Noordje werkt op dit moment met een team van ongeveer 40 fantastische vrijwilligers! Met alle projecten die Noordje organiseert kunnen we jouw hulp als vrijwilliger goed gebruiken! We vinden het belangrijk dat er zoveel mogelijk persoonlijke aandacht is voor de kinderen. Vrijwilligers maken dat mogelijk. Wil je ons komen versterken in het team van vrijwilligers? Kijk bij 'vrijwilligerswerk' voor actuele vacatures of neem contact op met ramona@noordje.nl

Freelancers 

De uitvoering van projecten en activiteiten van Noordje op school en in de wijk worden uitgevoerd door freelance beeldend- en woordkunstenaars.